ШАНОВНІ   ВСТУПНИКИ !

 Ми раді Вас вітати на сторінках нашого сайту Свадебная неделя | Ацтекские узоры, Открытки, Смайлики

У сучасному швидкоплинному світі, сповненому різноманітних подій, пропозицій, всебічних можливостей, людина, яка обирає свій життєвий шлях і очікує втілення заповітних мрій, постає перед непростим вибором. Особливо, якщо це стосується обрання навчального закладу, професійної спрямованості. Ось тоді й постає питання пошуку життєвих орієнтирів.

Одним із провідних закладів професійно-технічної освіти у сфері підготовки кваліфікованих спеціалістів робітників з професій в галузях машинобудування, автотранспорту, інформаційно-комунікативних технологій України більше 70 років є Державний навчальний заклад «Київський центр професійно-технічної освіти».   

Основа цьому – яскраві та змістовні, сповнені традицій та досвіду поколінь історія й сьогодення нашого творчого потенціалу кваліфікованих фахівців, викладачів та майстрів в/н, в методиці викладання яких науково-педагогічні підходи органічно поєднується з новітніми методиками та науковим пошуком. У стінах нашого Центру учні втілюють свої мрії щодо навчання в провідному закладі професійно-технічної освіти з метою набуття професійних навиків та вмінь з обраних професій. 

Ми пишаємося учнями, які натхненно навчаються, з задоволенням працюють а також отримують впевненість в завтрашньому дні. Звідси відбувається гартування особистості, як такої, формування світогляду та громадянської позиції вцілому. На сьогоднішній день, вже багато зроблено, але ще більше доведеться зробити. 
Бажаємо всім вступникам правильного вибору майбутньої професії, учням – успішного навчання, нашим колегам – плідної праці на благо нашої України!

Сподіваємось, що web-сайт ДНЗ “Київський центр професійно-технічної освіти” допоможе Вам в досягненні оптимальних рішень, надасть оптимізму і можливостей завжди бути на крок попереду !!!