ВИКЛАДАЧ – ВАСЕЦЬКА Л.І.
Виконані завдання для всіх груп надсилати на ел. адресу: margovasetskaya@gmail.com, номер для телеграму: 0974656425


26.04.2021-27.04.2021
21 група. 
22 група. 26 квітня (понеділок) 0 11:20 відбудеться урок з української мови за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/89445555795?pwd=UUlFalJDc2JXeGVxTWZpRmU2Uno2dz09

19.04.2021
21 група
22 група. 

12.04.2021
22 група

05.04.2021
22 групаТема 22. § 11. Правопис прислівників. Ступені порівняння.
  • Робота з підручником: ст.34-35, вправа 4, письмово на ст.35.
  • Вправа 5 ст.36. Тести.
  • Д/з. вправа 6, ст.36. Написати вільне есе про свою заповітну мрію.
Зразок:  “Людина без мрії, що соловей без голосу” – пише Михайло Стельмах. Я згодна з цим твердженням. Мрія – це те, заради чого ми живемо і завдяки чому це життя набуває сенсу.
Мрія є у кожної людини. Якою б вона не була, масштабною чи не зовсім значною, вона все ж таки посідає важливе місце у житті. Вони бувають дуже різні. Хтось мріє про дослідження космосу, знаходження ліків від раку, досягнення успіхів у тій чи іншій сфері, а хтось мріє про велосипед, знайти своє кохання, побувати на Ейфелевій вежі і так далі.
Щодо мене, я маю багато мрій та цілей. Але, так як я, на даний момент часу, навчаюся в одинадцятому класі, найбільш актуальні зараз – добре скласти іспити та потрапити в хороший університет. Це дуже важливий крок у моєму житті, від якого залежить моє майбутнє, тому я ретельно готуюсь до нього. Мною було обрано три предмети над якими працюю старанніше, ніж над іншими. Я би не сказала, що це дуже складно, але підготовка займає багато часу. Це очевидно, адже менше, ніж за рік я маю довчити те, що було не дуже зрозумілим і повторити матеріал за декілька класів.
Ще один важливий етап – це вибір університету та факультету взагалі. Чи сподобається навчальний заклад? Чи не пожалкую я про обрану професію? Чи буде вона актуальною в майбутньому? Адже ми живемо в роки швидкого наукового розвитку. Багато професій залишаються в минулому і просто замінюються машинами. Саме тому потрібно уважно вивчити всю необхідну інформацію, яка стосується подібних питань.
Коли була ще маленькою, я обрала професію, яка мені до смаку. Починаючи з того часу, я вже робила маленькі кроки на шляху до неї. З віком вони ставали все впевненіше. Зараз я готова прикласти максимум зусиль і дуже надіюся, що мені вдасться до неї дійти.
Мрія – це те, що робить нас живими. Я хочу донести до інших людей, що від своїх цілей відмовлятися не можна. Життя любить наполегливих. Тому як би складно не було, скільки б перешкод воно не готувало, ви таки досягнете своїх мрій. Все це лише справа часу.