Формування учнівського контингенту Державний навчальний заклад «Київський центр професійно-технічної освіти» здійснюється у відповідності до плану державного замовлення, згідно з  угодами підприємств, установ та організацій, зокрема: ДП «Антонов»,  ВАТ «Веркон», ЗАК «УкрАвтоРос», ДП КіАЗ, ТОВ фірма «Рубіж», ВАТ «Київський річний порт», ТОВ «Гольфстрім СВ», ДП «НЕК Укренерго» та ін.

ДП «Антонов»
ДА ХК «Артем»
ТОВ «Автоцентр «Прага» Авто на Кільцевій
ПАТ «НВО «КЗА ім. Г.П. Петровського»
ТОВ «Медінжсервіс»
Дослідний завод звар. устатк. інституту електрозв. ім. Є.О. Патона

Центр уклав договір відповідно до заявок служби зайнятості щодо перепідготовки та підготовки із числа незайнятого населення. Проводиться курсове професійно-технічне навчання для підвищення кваліфікаційних розрядів працівників підприємств міста та області.

Державний навчальний заклад «Київський центр професійно-технічної освіти» більше 70 років випускає учнів, які працюють завдяки затребуваності на ринку праці та конкурентоспроможності у багатьох галузях народного господарства України: транспорті, машинобудуванні, літакобудуванні, в освіті, банках, офісах, приватних підприємствах різної спрямованості, власних підприємствах.

Виходячи із перспектив, намічено направити діяльність педагогів на компетентнісний підхід до підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб вітчизняної економіки.


Перелік підприємств, установ та організацій з якими укладені довгострокові договори про надання освітніх послуг