Формування учнівського контингенту Державний навчальний заклад «Київський центр професійно-технічної освіти» здійснюється у відповідності до плану державного замовлення, згідно з  угодами підприємств, установ та організацій, зокрема: ДП «Антонов»,  ВАТ «Веркон», ЗАК «УкрАвтоРос», ДП КіАЗ, ТОВ фірма «Рубіж», ВАТ «Київський річний порт», ТОВ «Гольфстрім СВ», ДП «НЕК Укренерго» та ін.

№ з/п

Назва підприємства, установи, організації

1

ДП «Антонов»

2

ДА ХК «Артем»

3

ТОВ «Автоцентр «Прага» Авто на Кільцевій

4

ПАТ «НВО «КЗА ім. Г.П. Петровського»

5

ТОВ «Медінжсервіс»

6

Дослідний завод звар. устатк. інституту електрозв. ім. Є.О. Патона

Центр уклав договір відповідно до заявок служби зайнятості щодо перепідготовки та підготовки із числа незайнятого населення. Проводиться курсове професійно-технічне навчання для підвищення кваліфікаційних розрядів працівників підприємств міста та області.

Державний навчальний заклад «Київський центр професійно-технічної освіти» більше 70 років випускає учнів, які працюють завдяки затребуваності на ринку праці та конкурентоспроможності у багатьох галузях народного господарства України: транспорті, машинобудуванні, літакобудуванні, в освіті, банках, офісах, приватних підприємствах різної спрямованості, власних підприємствах.

Виходячи із перспектив, намічено направити діяльність педагогів на компетентнісний підхід до підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб вітчизняної економіки.