28.03.2017 р. в нашому Центрі відбувся семінар з охорони праці, безпеки життєдіяльності інженерів з охорони праці ПТНЗ та представників органів державного нагляду за охороною праці м. Києва.

Тема семінару: «Знання і дотримання вимог охорони праці – запорука безпеки. Шляхи вдосконалення роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності у ПТНЗ м. Києва».

Участь у семінарі взяли начальник управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) Бондаренко О.М., головний спеціаліст управління професійної освіти Зозуля В.П., начальник відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області Красножон Р.П., головний інспектор відділу пожежної безпеки Головного управління ДСНС у м. Києві Кувеньов О.В. та інші.

Розглядалися питання щодо змін у законодавстві з охорони праці, основні порушення вимог охорони праці у соціальній сфері та на виробництві, вимоги до організації роботи з пожежної безпеки, основні типові порушення вимог пожежної безпеки, виявлені під час перевірок підприємств та навчальних закладів.

Учасники семінару відвідали навчально-практичний тренінг: «Дії учасників навчально-виховного процесу у випадку травмування руки учня під час виконання навчально-виробничого завдання на токарному верстаті».