Семінар міської методичної секції на тему: “Роль методиста в організації методичної та інструктивно-консультативної допомоги з розвитку педагогічної творчості учасників навчально-виховного процесу з метою підняття на якісно новий рівень” 

Кравченко Т.А., Ончуленко П.Г. заступники директора з навчально-виробничої та навчальної роботи ДНЗ «Київський центр професійно-технічної освіти» виступили з доповіддю : “Відвідування та аналіз уроків теоретичного та виробничого навчання”.

Глушкова Ю.С. – методист ДНЗ «Київський центр професійно-технічної освіти» виступила з доповіддю: “Роль методиста ПТНЗ в організації методичної та інструктивно-консультативної допомоги для результативного формування розвитку педагогічної творчості учасників навчально-виховного процесу”.

Протопопов В.В. – майстер виробничого навчання зробив доповідь на тему: “Співпраця педагогічного колективу ДНЗ «Київський центр професійно-технічної освіти» із лабораторією електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти НАПН України (з досвіду роботи)”.

Ткаченко О.Г., Удодова О.С.майстер виробничого навчання та викладач спеціальних дисциплін доповіли про участь педагогічних працівників у Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних та методичних заходах: досвід та перспективи.

Кокош Л.В. – голова методичної комісії педагогічних працівників суспільно-гуманітарних дисциплін  презентувала матеріали педагогічних працівників, розміщених на сайтах «Методичний портал» видавництва «Шкільний світ» та «Основа».

Трибуна вільних думок: «Шляхи формування методичного простору, комфортного для розвитку педагогічної творчості: педагогічне партнерство; роботи творчих груп; індивідуальна методична діяльність; участь у створенні інноваційних інтерактивних методик навчання».

Учасники міської методичної секції прийняли участь в обговоренні різноманітних питань.

Про різне виступили з дповідями:

Мірошниченко К.Б. – директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

Павлюк І.М. – заступник директора Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.