26 квітня 1986 року, одна з найскорботніших дат в історії нашого народу, спогади про яку, ще довго будуть пронизувати наші серця гострим болем. Чорнобиль і досі для нас є незагоєною раною

Чорною плямою  стала   на    нашій    блакитній      планеті     чорнобильська катастрофа. 36  років   пройшло   з того часу. 36  років   смертоносна   пилюка  з  ядерної печі   покриває  білі    хати,  поля   і  ліси.  І  36  років    цвітом   скорботи    і   суму зацвітають чорнобильські   сади    і    хворіє  серце,  тому  що знає, не на добро це, не на життя. Горем і болем увійшов в наше життя Чорнобиль, що розділив долю  людей   на  „ до ”  і        „ після ”.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи свої здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС проведений виховний захід на тему «Чорнобиль – незагоєна рана України»

 Відео заходу за посиланням https://drive.google.com/file/d/1PIhEmg379luELC2BSrChlMwHYxthelKG/view?usp=sharing