Вони помирали, щоб жила Україна…

Господь на небі мав свій план,
Не міг дивитись на руїни.
Тому покликав на Майдан
Синів і дочок України.
Він ніс з-за хмар усім любов.
Навчав добра, як в дні минулі.
Та пролилась безвинна кров,
Вп’ялись в серця свинцеві кулі.
У фарисеїв, у катів
Все відбувалося по плану.
Вже сотню знищено життів,
Відважних ангелів Майдану.
Ті оборонці підвелись,
Світ огортаючи любов’ю,
А їх убивці залили
Бруківку ненавистю й кров’ю.
Надія й істина свята,
Молитва й віра – все опертя.
Їх потім друзі на щитах
З Майдану провели в безсмертя.
Не зрадьмо волі й мрій своїх,
Господнього не зрадьмо плану.
Бо нас із неба споглядають
Навіки ангели Майдану.
День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє без кремлівських вказівок.
З гордістю і вдячністю віддаємо шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності, торжества незламного українського духу над підступними спробами нас упокорити.
Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, дев’ять років тому згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти агресора.
Герої Небесної Сотні власним життям, своєю жертовністю продемонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі Герої залишаться в пам’яті народу назавжди, є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Будьмо гідні героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на незалежний розвиток!
Слава Україні! Слава Героям, які ніколи не вмирають!

В Державному навчальному закладі «Київський центр професійно-технічної освіти» 17 та 20 лютого були проведені заходи з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, об’єднані єдиною темою «Вони помирали, щоб жила Україна».