АНТОЩУК  МИКИТА

нагороджений Дипломом

за І місце у відкритому чемпіонаті м.Києва з бразильського джиу-джитсу (розділ № 6і)


нагороджений Грамотою

за ІІ місце у чемпіонаті м.Києва з  греко-римської боротьби серед юніорів



УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ ФСТ “СПАРТАК”

ВЕКЛІЧ  ТАРАС

Диплом за І місце у розділі лайт-комбат (вага – 65 кг)

Диплом за ІІ місце у розділі Лайт-Контакт серед юніори 16-18 років, вагова категорія до 69 кг



МУЗИКА  ПАВЛО

нагороджений Грамотами

 ‌‍    


ЗЕЛІН ДЕНИС

нагороджений Дипломом

за ІІ місце у відкритому чемпіонаті м.Києва з КІКБОКСИНГУ

ГРАМОТА

за І місце у відкритому чемпіонаті з “КОМБАТ  САМОЗАХИСТ”



ГРОМАДСЬКИЙ  МАКСИМ

нагороджений Дипломом

за І місце  “Кубок Мера м.Києва” (академічна гребля)

ГРАМОТА

за ІІ та ІІІ місце з карате



КАРПЕНКО  МАКСИМ

нагороджений Дипломом

за І місце на Кубку м.Києва з рукопашного бою



УСОЛЬЦЕВ  ЄВГЕНІЙ

нагороджений Грамотою

за І місце у відкритому чемпіонаті м.Києва з веслування академічного



СИДОРЕНКО  АРТЕМ

нагороджений Дипломом

за І місце у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

sidorenko-artem-chempion-ukraini-po-sportivnomu-oriyentuvannyu
img_20161123_124942
img_20161123_125023


ПЕТРЕНКО  ВІТАЛІЙ

нагороджений Грамотою

за І місце у Відкритому чемпіонаті з боксу Ірпінської ДЮСШ з боксу

“Пам’яті Героїв”



ПЕТРЕНКО  ПАВЛО

нагороджений Дипломом

за ІІ місце у чемпіонаті України серед молодших юнаків та юнаків у розділі “Сутичка”

img_20161116_110814


РУДЕНКО ОЛЕНА

ДИПЛОМ   ІІ місце

Конкурс поетів та читців “Моя поезія” клубу “Вікторія”. Номінація “Кращий поет клубу”

ДИПЛОМ   ІІІ ступеня

Клубні змагання з шахів на честь 68-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбниківimg_20161111_095328



ШТАНЬКО  ЮРІЙ

Грамота за ІІ місце у всеукраїнському турнірі по боксу серед молоді на Кубок Діаспори чеченського народу в категорії до 66 кг.

ДИПЛОМОМ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИ

img_20161115_132544
img_20161115_132920


Збірна ДНЗ “Київський центр професійно-технічної освіти” з настільного тенісу 

І РАКЕТКА

ГОРОБЕЦЬ  СЕРГІЙ

ДЯЧЕНКО  ДАРИНА



Збірна команда ДНЗ “Київський центр професійно-технічної освіти”

з міні-футболу



АНАСТАСІЯ  ГОРДЗЮК

чемпіонка м.Києва з легкої атлетики



МУЗИЧЕНКО  ВЛАДИСЛАВ

чемпіон І етапу змагань допризивної молоді турнік (підтягування)



Нагородження благодійного фонду “Овес”

відзнакою за активну участь у Всеукраїнській акції “Добро жменями” (“Збирай кришечки на протези для воїнів”)

учнів 35 групи: Пасічника Іллі та Цюшкевича Мікіти