Кабінети спецтехнології

Кабінет креслення

В шкільній програмі креслення немає. Креслення потрібне «технарям» від робітника до інженера різних професій. В цьому кабінеті є все для того, щоб навчитися технічному та будівельному кресленню, читанню креслень та електричних схем, виконувати електричні принципові схеми у програмі Splan 7.0. та монтажні схеми у програмі Layout 4.0.   Ці знання необхідні для виготовлення деталей, прокладання електропроводки та систем доступу, вміти розбиратися в будові автомобіля та ПК за схемами.


Кабінет охорони праці

Життя людини – це найдорожче. Кожна професія стане безпечною, якщо робітник дотримується правил охорони праці. Вивчення предмета «Охорона праці»  передбачене для всіх професій . В цьому кабінеті є все, щоб знати як застерегти себе від нещасних випадків на виробництві: законодавчі документи, підручники та ін. література, журнал «Охорона праці», зразки засобів індивідуального захисту, вогнегасники, зразки інструменту, що не відповідає вимогам охорони праці, презентації за всіма темами та комп’ютерне тестування.

Найвища в світі цінність — жити!
Йти вдаль по вранішній росі,
Сміятись, плакати, любити,
І дивуватися красі.
Яке це щастя в світі жити!
Н. Красоткіна

Кабінет спецтехнології електромонтерів

«Спецтехнологія», «Електротехніка», «Електротехніка з основами промислової електроніки”, «Енергоефективність» – це основні предмети, які вивчає електромонтер. Будова, монтаж, технічне обслуговування і ремонт освітлювальних електроустановок, перетворювачів  електроенергії, систем електроавтоматики, пускорегулювальної  апаратури, електричних машин  змінного та постійного струмів, трансформаторів та ін. спочатку вивчають на уроках теоретичного навчання, щоб на уроках виробничого навчання в майстернях легко навчитися практичним навичкам.


Кабінет спецтехнології слюсарів з ремонту автомобілів

Щоб не виявилося багато «зайвих» деталей під час розбирання та збирання агрегатів, вузлів та механізмів автомобіля, спочатку потрібно вивчити з чого вини складаються, принцип їх дії, назви деталей,та порядок виконання робіт. В цьому кабінеті є стенди з натуральними зразками вузлів автомобіля, деталі, ігрові комп’ютерні програми, щоб полегшити  запам’ятовування, Мб відео.