ЗАПРОШЕННЯ  ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА ДЛЯ ВСТУПУ

На запитання «Що Вам приносить найбільше радості в житті?» українці у 2019 році відповіли, що найважливіше це – родина, діти, друзі. Чверть респондентів отримує радість від роботи. Працюючи з молоддю, ми впевнені, що любити свою роботу реально! Якою б не була роль кожного з нас в навчально-виробничому процесі, ми маємо можливості, якими може скористатися кожен талановитий і ініціативний співробітник. Ми знаємо, що успішно справляємося з поставленими завданнями, і кожен аспект нашої роботи в буквальному сенсі спрямований на  розбудову держави шляхом виховання креативно мислячих молодих кваліфікованих робітників, здатних навчатися на протязі всього життя, конкурентоспроможних на ринку праці. У педагога робота творча тому цікава з настільки значущою метою, реалізуючи яку, ми маємо змогу знайти баланс та гармонію в житті.  На основі аналізу біографій 180 найуспішніших людей світу напрошується висновок, що геніальності не існує. Успіх завжди виражений у еквіваленті наполегливості та кількості витраченого на справу часу. Моцарт почав займатися музикою у 3 роки. Першу симфонію написав у 16. Щодня працював від 6 до 12 годин на добу. Чи був його успіх випадковий? Це талант або геніальність? Інший приклад − Майк Тайсон. Він прийшов у бокс у 13 років. У 18, після довгих і наполегливих щоденних тренувань, став чемпіоном. Тож працюйте більше, і все вийде.
 Педагогічні працівники Державного навчального закладу «Київський центр професійно-технічної освіти»  розгадали секрет. Створення унікальної культури центру почалося з її легендарного принципу: «Спілкуючись з учнями, пам’ятайте, що очі кожного з них говорять:  «Дайте мені відчути мою значимість!»
   Величезну роль в культурі міжособистісних стосунків грає Дух Безкорисливості та правильний розподіл пріоритетів:  любов до Батьківщини, віра в учня, командний дух в колективі.
  Ми віримо, що благі справи завжди виходять добре, і робити їх потрібно з повагою, завзятістю і мужністю, керуючись високими етичними принципами. Ми всі – частина величезної родини, яка зветься Україна